שם אימייל אחר מלכ''ר
חיפוש באתר
יצירת קשר דרושים תנאי שימוש מנהלים כלים לגיוס משאבים מידע למפרסמים לוח אירועים אודות


מנהלים

 ראש השנה
 הגירה
 כותרות
 חדשות
 עסקים קהילה
 התנדבות
 מקורות מימון
 שירותי עמותות
 גיוס משאבים
 קמפיינים
 פרסים/אותות
 פרסומים חדשים
 תמיכות/מכרזים
 דעות
 מינויים
 פדרציות
 אתרים/מדיה
 טכנולוגיה
 עסקים חברתיים
 סיכומי כנסים
 הודעות
 דרושים
 לוח אירועים
 הזווית האזרחית
 בלוג
 אתר התנדבות
 אתר כספים

טובה בן דב נבחרה לנשיאת ויצו העולמית תחליף את הלנה גלזר

הלנה גלזר, הנשיאה היוצאת, תשמש כנשיאת כבוד של הארגון וכיו"ר הנהלת הוועד הפועל הציוני. לתפקיד יו"ר הנהלת ויצו העולמית, במקומה של בן דב, נבחרה פרופ' רבקה לזובסקי. בן דב, אשר כיהנה כיו"ר הנהלת ויצו העולמית בין השנים  2004-2012 נבחרה לנשיאות בחמישי האחרון ה (19.1) ע"י האסיפה הכללית המורחבת של התנועה. האסיפה התכנסה בת"א במסגרת וועידת ויצו העולמית הנערכת אחת לארבע שנים בהשתתפות 800 נציגות ויצו מ-40 מדינות מרחבי העולם

23/01/2012

טובה בן דב פעילה בתנועת וויצו למעלה מ-45 שנה ומילאה שורה של תפקידי מפתח בארגון, כולם בהתנדבות. במהלך כהונתה כיו"ר ההנהלה לצידה של הלנה גלזר, הנשיאה היוצאת, קיבלה תנועת ויצו בשנת את פרס ישראל על מאמציה לקידום שוויון בין המינים ועל מאבקיה לקדם נושאים וסוגיות בתחום החברה, הרווחה, התרבות והחינוך. בשנת 2011 קיבלה טובה בן דב את פרס יקירת ת"א על תרומתה הרבה לקהילה ולעיר.

 

פרופ' רבקה לזובסקי כיהנה במשך 14 שנה כראש המגמה לתואר שני בייעוץ חינוכי במכללת בית ברל ויו"ר בפועל של אגף החינוך של ויצו. פרופ' לזובסקי היא מרצה וחוקרת בעלת שם בתחום הייעוץ החינוכי ונמנית עם מפתחי ומובילי התחום בארץ. לזובסקי נולדה באורוגוואי והיא דור שלישי של מתנדבות בתנועת ויצו ושמשה במגוון תפקידים בארגון.

מערכת הזווית השלישיתלוח האירועים
לצפייה והוספת אירועים

 
Created by OliveInteractive