שם אימייל אחר מלכ''ר
חיפוש באתר
יצירת קשר דרושים תנאי שימוש מנהלים כלים לגיוס משאבים מידע למפרסמים לוח אירועים אודות


מנהלים

 ראש השנה
 הגירה
 כותרות
 חדשות
 עסקים קהילה
 התנדבות
 מקורות מימון
 שירותי עמותות
 גיוס משאבים
 קמפיינים
 פרסים/אותות
 פרסומים חדשים
 תמיכות/מכרזים
 דעות
 מינויים
 פדרציות
 אתרים/מדיה
 טכנולוגיה
 עסקים חברתיים
 סיכומי כנסים
 הודעות
 דרושים
 לוח אירועים
 הזווית האזרחית
 בלוג
 אתר התנדבות
 אתר כספים


התנדבות


משלחת של אגודת החירשים התנדבה בהודו

אגודת החירשים בישראל שותפה בארגון "הטה אוזן לדממה" יזמה משלחת מתנדבים לסייע בהודו בבתי ספר.משלחת של אגודת החירשים התנדבה בהודו

8/1/2015
להמשך >>

אחד מכל חמישה אנשים עסקו בפעילות התנדבותית בישראל בשנה האחרונה

אנשים העוסקים בפעילות התנדבותית מרוצים יותר מחייהם ואופטימיים יותר לגבי עתידם, מאשר אנשים שאינם עוסקים בפעילות התנדבותית

3/12/2014
להמשך >>

תוספת של 1000 תקני שירות לאומי לבעלי מוגבלויות

הממשלה צפויה לדון בהצעה להפחית את התעריף שמשלמים גופים שונים לגופים המפעילים מתנדבים לשירות לאומי ב- 7%. הוספת 1,000 תקנים של שירות לאומי לבעלי מוגבלויות.

8/10/2014
להמשך >>

שדרוג בשירות הלאומי: התנדבות לשנה שניה יאפשר גם לימודים ועבודה

במסגרת נסיונות מנהלת השירות הלאומי-אזרחי לעודד התנדבות לשנה נוספת במסגרות השירות הלאומי, יתאפשר למתנדבים, בשנה השניה ללמוד ולעבוד במקביל להתנדבות.

 

 

07/09/2014
להמשך >>

אושרו ארגונים לצורך העסקת מתנדבים

הארגונים החדשים שאושרו עפ"י סעיף 287 של הביטוח הלאומי הם 'בתי נוער הנחשונים' (ע"ר) 'יסודות לצמיחה דרור' ומרכז מעשה.

05/11/2013
להמשך >>

אות הקהילה המתנדבת נחגג באשדוד - שאפו 7
אשדוד ערכה את הכנס המתנדבים השביעי, בהשתתפות אלפי מתנדבים.כ-10,000 מתנדבים פעילים בעיר, בכ-150 ארגונים שונים ובעשרות מוקדי פעילות. אשדוד זכתה השנה בתואר עיר המתנדבים בתחרות שנערכה בין הרשויות.
להמשך >>

תיירות תיקון עולם בישראל

90 דקות של התנדבות תיירים במתקן האריזה החדש של חב"ד בירושלים, הוגדר על ידם כביקור השני הכי מרגש אחרי הביקור בכותל. מתקן האריזה שנפתח בירושלים החודש אורז מוצרי מזון עבור 5,000 משפחות.

21/10/2013
להמשך >>

שר הגמלאים אורי אורבך "נפעל להקמת מנהלת שירות לאומי בשכר לאזרחים ותיקים"

הדברים נאמרו בכנס בחירות 'אזרחים ותיקים במרכז העניינים', שקיימה סיעת הבית היהודי בנהריה

14/10/2013
להמשך >>

הרשויות שזכו באות "קהילה מתנדבת" 2013: אשדוד, כפר סבא וקריית גת

אשדוד, כפר סבא וקריית גת נבחרו מתוך 38 רשויות וערים שהגישו מועמדות. האות מוענק במטרה לקדם את ההתנדבות ברמה העירונית. לדברי שר הרווחה מאיר כהן, אשר ברך את הזוכים "פעולת הרשויות הזוכות מהווה דוגמא למודל מיוחד לעשייה התנדבותית ושילוב תושבים בעשייה החברתית".
 

10/09/2013
להמשך >>

שר הרווחה, מאיר כהן: "מצבנו בתחום ההתנדבות גרוע. במקום ה- 54 בעולם במדד ההתנדבות, אחרי איראן"

לדבריו, "המיקום הנמוך הוא תוצאה של היעדר תכנון ופיתוח מודל מקצועי של התנדבות שינגיש נושא זה ליותר אוכלוסיות. נקודת המפנה היא המיזם שעליו הכריז ראש הממשלה". הדברים נאמרו בטקס שבו העניק השר את פרס "מגן שר הרווחה", ל-16 מתנדבים מצטיינים על פעילותם ההתנדבותית למען הקהילה.

27/06/2013
להמשך >>

תוכנית שכר מצווה של לשכת עורכי הדין מחפשת עורכי דין מתנדבים בתיקי פשיטת רגל

התוכניות הפועלת מזה כעשור, מעניקה סיוע משפטי ללא תשלום למיעוטי אמצעים אשר אינם זכאים לקבלת סיוע מהמדינה.

02/06/2013
להמשך >>

מינהל חינוך וחברה במרכז השלטון המקומי מעמיק את המעורבות בהתמקצועת ועידוד ההתנדבות

המרכז הצטרף לשותפות שמובילה את הקורס האקדמי החדש למנהלי מתנדבים בחינוך ברשויות המקומיות במטרה לעודד את התופעה בכמה שיותר רשויות.  בחודש שעבר נפתח קורס להכשרת "מנהלי התנדבות רשותיים בחינוך" בחברה הערבית במחוז צפון במשרד החינוך שותפות עם ארגון הג'וינט ישראל מטרתו להעמיק ולהתמקצע בתחום ההתנדבות בחינוך לקידום התנדבות נוער והתנדבות מבוגרים ברשות המקומית.

23/04/2013
להמשך >>

כנס הוקרה למתנדבי חו"ל המתנדבים במסגרות של משרד הרווחה
בכנס השתתפו מנחם וגשל, המשנה למנכ"ל משרד הרווחה, מתנדבים מ- 20 מדינות, שגרירים, ראשי ארגונים מהארץ ומחו"ל, מפעילי מתנדבים במוסדות ואנשי דת.
06/02/2013
להמשך >>

אתר חדש יסייע אזרחים ותיקים להתנדב
באתר, שהוקם במיוחד בכדי לעודד גימלאים להתנדב, ישנם כרגע משרות התנדבות ב- 87 ארגונים. מטרת המיזם היא לשפר את איכות חייהם של הגימלאים באמצעות התנדבות בתחומים הקרובים לליבם
30/01/2013
להמשך >>

420 תקנים חדשים לנערות דתיות יתווספו לתקני השירות הלאומי בשלוש השנים הקרובות

את ההוספה של התקנים למתנדבות הדתיות שעליה סוכם היום, דרש השר הרשקוביץ בעקבות מחסור מתמשך בתקני שירות לאומי לבנות הפטורות משירות צבאי מטעמי דת, הבאות מקרב הציונות הדתית. ידיעה של אורי פולק, כיפה, 23 באוגוסט, 2012

לידיעה המלאה לחצו כאן

01/09/2012
להמשך >>

יו"ר הכנסת ראובן ריבלין: "יש להקים מנהלת עצמאית לשירות אזרחי ערבי"
"יש להקים מנהלת עצמאית לשירות אזרחי ערבי שתהיה כפופה למשרד הפנים ותעבוד בתיאום מלא והדוק עם השלטון המקומי ובפרט עם ראשי הרשויות הערביות", אמר ריבלין בסעודת איפטאר שערך ארגון יוזמות קרן אברהם בכפר קרע.
11/08/2012
להמשך >>

תלמידי ישיבה שהחלו שירות אזרחי יורשו להשלימו למרות פקיעת חוק טל
היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, השיב לפניית מנהלת השירות האזרחי, וקבע, כי יש לאפשר למשרתים בשירות האזרחי להשלים את תקופת השירות האזרחי בה החלו כדין, על כל המשתמע מכך.
11/08/2012
להמשך >>

הרשות הארצית לכבאות והצלה מתכננת הקמת יחידת/ות מתנדבים ברשויות

הרשות פרסמה קול קורא להקמת יחידת/ות מתנדבים ברשויות מקומיות והמזמינה רשויות מקומיות להגיש הצעה להקמת יחידת מתנדבים בתחומן. יחידת המתנדבים תופעל על ידי מחוז הכיבוי של רשות הכבאות האחראי לפעילות הכבאות בתחומי הרשות המקומית בה תופעל היחידה.

27/07/2012
להמשך >>

משרד החקלאות מנסה להחזיר את המתנדבים לחקלאות

במטרה לקרב את הדור הצעיר לחקלאות ולעבודת האדמה, וכן על מנת לשמור על השטחים הפתוחים שעוד נותרו במדינה, יוזם משרד החקלאות ופיתוח הכפר תוכנית להחזרת המתנדבים לחקלאות.

27/07/2012
להמשך >>

ג'וינט התנדבות יוביל קורס אקדמי לניהול והפעלת מתנדבים

הקורס מהווה אבן דרך לקראת בניית תוכנית מעמיקה יותר במרכז האקדמי אור יהודה שכולה מיקוד בניהול התנדבות  ולבניית תואר אקדמי בנושא. את הקורס מובילה ג'וינט התנדבות.

.
24/06/2012
להמשך >>

"מנהיגות אזרחית" פונה לעמותות להשתתף בפרויקט משותף עם המשרד לאזרחים ותיקים
"מנהיגות אזרחית" נבחרה במכרז על ידי המשרד לאזרחים ותיקים כאחראית לביצוע הפרויקט. על פי ההסכם בין הגופים יתוקצב הפרויקט בהיקף של כ - 4 מיליון ש"ח לשנה. התוכנית היא להפעיל את המיזם במשך מספר שנים, לפחות בסכום דומה כל שנה.
02/06/2012
להמשך >>

גידול של 75% בייצוג המשפטי שהעניקה תוכנית שכר מצווה של לשכת עורכי הדין

מספר עורכי הדין שמתנדבים במסגרת התוכנית עלה ב-2011 בכ-10% לעומת השנה הקודמת. ב-2011 התנדבו כ- 3,340 עורכי דין במסגרת התוכנית לעומת כ-3,040 ב- 2010.

20/05/2012
להמשך >>

Repair the World יגדילו את תוכניות ההתנדבות לצעירים אמריקאים בישראל

הגדלת התוכניות מ- 450 מתנדבים אמריקאים ב- 2011 ל- 1,000 ב- 2013, מתאפשרת בזכות תרומות של קרן ג'ים ג'וזף (215 אלף דולר) וקרן מורנינגסטאר (80 אלף דולר). כמו כן, יגדיל הארגון שיתופי פעולה עם ארגונים שונים. ידיעה של e-Jewish Philanthropy, 15 במרס, 2012

לידיעה המלאה (באנגלית) לחצו כאן

18/03/2012
להמשך >>

פיתוח יוזמות ומודלים חדשנים להתנדבות בישראל

המרכז לפיתוח ידע ויוזמות בג'וינט התנדבות, מפתח יוזמות ומודלים חדשניים המתבססים על מודלים מוצלחים מהעולם שעברו התאמה למציאות הישראלית ובחלקם הנם פרי יוזמה ופיתוח של המרכז, במטרה לספק מענה הולם לצרכים המשתנים שזוהו בחברה הישראלית.

29/01/2012
להמשך >>

מורייג הנדרסון, סמנכ"ל מחלקת השלום ב UNV "ההתנדבות היא ביטוי בסיסי של אינטראקציה אנושית"
הנדרסון, אשר הגיעה לישראל במיוחד בכדי להציג את דוח האו"ם על מצב ההתנדבות בעולם הציגה את הדוח בערב עיון שערך דר' מייק נפתלי (פלטפורמה) בשיתוף עם ארגוני ההתנדבות בארץ. לדבריה, השינויים בהתנדבות נובעים ממגוון רחב של שינויים חברתיים, חלקם כתגובה למצב חברתי קיים, וחלקם בשל האפשרויות ההולכות וגדלות של אנשים להשפיע ולהשתתף היכן שבעבר היו פסיבים.
29/01/2012
להמשך >>

כמה מתנדבים בישראל?

הסתבר שמדובר בשאלה מכשילה למדי. מהנתונים שפורסמו בישראל במרץ השנה (פילנתרופיה בישראל 2008 דפוסי התנדבות, תרומה ותרומת איברים, חסקי, יוגב-קרן, כץ) עולה כי 48% מהאוכלוסיה הבוגרת – מתנדבת.  25% מהמשיבים תורמים מזמנם במסגרת פורמאלית )בארגונים( ו 34%- מתנדבים בערוץ הבלתי פורמאלי )ישירות עם פרטים ומשפחות(.   11% מהמתנדבים עושים זאת במסגרת פורמאלית ובלתי פורמאלית גם יחד.

25/12/2011
להמשך >>

משגב, ראש העין ובאר שבע, זכו באות "קהילה מתנדבת" מטעם משרד הרווחה
תחרות "קהילה מתנדבת" נערכה השנה לראשונה בישראל, במטרה לעודד התנדבות ומעורבות תושבים וכן לעודד את הרשויות המקומיות להשקיע משאבים ולתמוך בהתנדבות ובפעילות הקהילתית בתחומן. משגב, ראש העין ובאר שבע זכו השנה.
18/12/2011
להמשך >>

קורס חדש יכשיר רכזי מתנדבים בדרום

הקורס הוא יוזמה משותפת של הקואליציה הישראלית לטראומה, ארגון משאבים, משרד הרווחה, הג'וינט ופיקוד העורף. במסגרת הקורס אשר יערך בנתיבות, יוכשרו 15 רכזי מתנדבים מרשויות באזור הדרום.

27/11/2011
להמשך >>

חברת מדינגו הצטרפה לפעילות עמותת שיעור אחר – תעביר קורסים בהתנדבות לתלמידי בית ספר
חברת המכשור הרפואי מדינגו (MEDINGO), השייכת לחברת ROCHE, תעביר קורסים בהתנדבות לתלמידי בית ספר בכפר הנוער, מאיר שפיה.
27/11/2011
להמשך >>

ביטוח לאומי פתח קמפיין לאיתור מתנדבים לשירות הייעוץ לקשיש ולגמלאי
המתנדבים יוכשרו בקורס העוסק בתחום הגרונטולוגיה (מדעי הזקנה) שיתקיים באוניברסיטה. המתנדבים המוסמכים יסייעו לאוכלוסייה המבוגרת במיצוי זכויותיהם, בייעוץ אישי, וכן בביקורי בית חברתיים.
27/11/2011
להמשך >>

משרד ההסברה והתפוצות מבקש להרחיב את מאגר המועמדים לביצוע פעילויות הסברה בחו"ל

משרד ההסברה והתפוצות מודיע על הרחבת מאגר המועמדים לביצוע פעילויות הסברה בחו"ל. המשרד מחפש במיוחד מאנשים המייצגים את פניה המגוונות של החברה הישראלית, כגון: בני מיעוטים, נציגי הקהילה הגאה, אנשים המייצגים את מגוון הדעות וההשקפות הקיימות בחברה הישראלית וכיו"ב.

לפרטים נוספים לחצו כאן

20/11/2011
להמשך >>

פרסום חדש מאת השולחן העגול הממשקי: קידום התנדבות והשתתפות חברתית בישראל בראיה תלת מגזרית

הוכן על ידי ועדת המשנה של השולחן העגול בנושא התנדבות, נובמבר 2009 – אפריל 2010. למסמך המלא לחצו כאן (קובץ PDF)

20/11/2011
להמשך >>

מתנדבים בקיבוצים – תערוכת צילומים

ב"בית גבריאל", שעל שפת הכינרת, נפתחה תערוכת צילומים העוסקת כולה במתנדבי הקיבוצים בשנות השבעים-שמונים של המאה שעברה. על כל התמונות חתום הצלם דוד (דדה) עינב, בן וחבר קיבוץ בית-אלפא. התערוכה המקורית נפתחה בנוב' 2010, במרכז קופנהגן במסגרת ארוע מיוחד- מטעם אגודת הידידות ישראל- דנמרק אליו הוזמנו מתנדבים שבילו ועבדו בקיבוצים בישראל מתחילת שנות השישים.

לחצו כאן להזמנה (קובץ PDF)

06/11/2011
להמשך >>

כנס 'פעילות התנדבותית ואנשים עם מוגבלות'
הכנס השנתי של מכון לר בשיתוף עם ג'וינט ישראל נכויות ושותפים נוספים ידון לראשונה בשני ההיבטים של פעילות התנדבותית, עם ועבור אנשים עם מוגבלויות.
13/11/2011
להמשך >>

עובדי קבוצת ברן הוציאו את קבוצת תלמידים לסיור במסגרת התנדבות בעמותת שיעור אחר
קבוצת ברן מתנדבת במסגרות 'שיעור אחר' 8 שנים.
פעילות הקבוצה כוללת קורסים בתחום תעשייה וארגונים, וקורס חושבים ירוק בבתי ספר בבאר שבע, בבית דגן ובקריית אתא.
09/10/2011
להמשך >>

מתנדבי החברה למתנ"סים: 3 מליון שעות התנדבות בשווי ל- 73 מלש"ח

הנתונים פורסמו בכנס השנתי שערכו חברת המתנ"סים ותנועת של"מ למתנדביהם. בכנס שנערך במרכז הקונגרסים בחיפה (19.9) השתתפו כ-2000 מתנדבים. במתנ"סים מתנדבים 16,000 איש, סך שעות ההתנדבות עומד על כ-3 מיליון שעות התנדבות בשנה, שהן שוות ערך לכ-73 מיליון שקלים.


הכנס נערך במרכז הקונגרסים בחיפה (19.9). במסגרת הכנס התקיימה תערוכה שחשפה את המתנדבים לתחומי ההתנדבות והפרויקטים השונים בחברה למתנ"סים וכן הוענק אות הוקרה למייסד תנועת של"מ
דר' שלום קליין.

להמשך >>

מוזיאון ישראל גובה תשלום של 2,500 ש"ח עבור קורס מתנדבים ודורש מבוגריו 3 שנות התחייבות
קורס "מדריכים מתנדבים" של ארגון המתנדבים במוזיאון אורך חצי שנה ועולה 2,500 ש"ח. על המשתתפים בקורס להתחייב להדריך בהתנדבות את קהל המבקרים במוזיאון לפחות שלוש שנים מתום הקורס.
18/09/2011
להמשך >>

אלפי מתנדבים ישתתפו בשבוע ניקיון החופים הבינ"ל ה- 17 - 16-23/9/11
הפעילות נערכת בשיתוף המשרד להגנת הסביבה ועמותת קלין-אפ ישראל, עמותה לעידוד והגברת המודעות לשמירת ניקיון הארץ. עד כה נרשמו כ-4,000 מתנדבים להשתתפות בפעילות.
18/09/2011
להמשך >>

אחד עשר מתנדבים מארגון "מעשה" יתנדבו למשך שנה למען הקהילה בלוד
המתנדבים שייכים לגרעין "יחד" של ארגון "מעשה" - ארגון חברתי אשר הוקם בשנת 2004 במטרה להוביל מסגרות התנדבותיות לצעירים בישראל כתופעה המקדמת שיווין הזדמנויות ומוביליות חברתית.
18/09/2011
להמשך >>

ועדת החינוך של דירקטוריון אורט ישראל דנה בתוכנית אורטוב לקידום המעורבות החברתית ברשת אורט
תוכנית אורטוב היא תוכנית כוללת, פרי תכנון של ועדה מיוחדת שעסקה בנושא וקיבלה משוב מהשטח ומגורמים המתמחים בהתנדבות ומעורבות בקהילה. בכל בית ספר המשתתף בתוכנית התמנה צוות שאחראי על ההתמקדות בערכי נתינה, סובלנות ומעורבות חברתית. התוכנית גם מעודדת ומתקצבת יוזמות מיוחדות, בתקווה שתלמידים יעלו רעיונות משלהם ויפנו למימושם במסגרת האחריות החברתית שלהם.
להמשך >>

תנועת של"מ ערכה מבצע גיוס מתנדבים חדשים ביריד "פתוח" בחיפה

בירידי "פתוח", שנערכו במתנ"סים השונים, השתתפה תנועת של"מ, שהציבה דוכנים לגיוס מתנדבים. ארנית דקל, מנהלת של"מ, מוסרת, שהיה גיוס יפה של מתנדבים חדשים.

מערכת הזווית השלישית

11/09/2011

פרויקט "התנדבות אדומה" – התנדבות בארגונים תמורת כרטיסים למשחקים
הכרטיסים מיועדים לאוהדות ואוהדי הפועל צעירים, שלא הצליחו לרכוש מנוי למשחקי הקבוצה בשל מצבם הכלכלי. כדי לקבלם, יתחייבו הצעירים להתנדב שעתיים בשבוע באחד הארגונים שיופנו אליהם.
21/08/2011
להמשך >>

"התנדבות ירושלים" קורא לארגונים לפרט את צרכיהם בתחום ההתנדבות לקראת החגים
הארגון יוזם קמפיין לסייע לארגונים בירושלים הזקוקים למתנדבים בהכנות לקראת החגים. "התנדבות ירושלים" הוא ארגון התומך בהתנדבות בקרב צעירים ברחבי העיר ירושלים. הקמפיין יתקיים בין ה- 18 ל-28 בספטמבר. הקמפיין יפורסם באתר האינטרנט של "התנדבות ירושלים".
04/09/2011
להמשך >>

שתי עמותות קיבלו הכרה כגוף ציבורי לפי תקנות הביטוח הלאומי (מתנדבים), התשל"ח-1978
שר הרווחה אישר שתי עמותות כגוף ציבורי (סעיף 287 (1)לחוק הביטוח הלאומי [נוסח משולב] התשנ"ה – 1999 ): עמותות אתגרים ופעמונים. 

מערכת הזווית השלישית
21/08/2011
להמשך >>

החברה למתנ"סים הציגה תוכנית להקמת מערך התנדבות והפגה לשעת חירום ברשויות המקומיות

התוכנית הוצגה בפני השר להגנת העורף, מתן וילנאי. מערך המתנדבים יפעל, בעת הצורך, ברשויות המקומיות לצד מכלולים אחרים ויטפל בנושאי קהילה. התוכנית עתידה להתממש עד ליוני 2012. לפרטים נוספים לחצו כאן. מערכת הזווית השלישית

07/08/2011
להמשך >>

נשיא המדינה העניק את אות המתנדב למשפחתו של אלעד ריבן, שנספה בשריפה בכרמל

בטקס אות המתנדב, שנערך בבית הנשיא ביום רביעי שעבר (6.7.11) העניק נשיא המדינה, שמעון פרס, את אות המתנדב למשפחתו של אלעד ריבן בן ה-16, שנספה בשריפה בכרמל בעת שהתנדב במסגרת "צופי אש". ידיעה של מערכת וואלה! 6 ביולי, 2011

לידיעה המלאה ולסרטון לחצו כאן

09/07/2011

ממצאי מחקר חדש שהוזמן על ידי Repair the World על התנדבות בקרב צעירים יהודים

 Repair the World, ארגון שמטרתו לקדם התנדבות בקרב יהודים, סקר כ- 1,000 צעירים יהודים ומצא כי כ- 78 אחוז מהם התנדבו בשנה האחרונה, אולם לא בהתמדה ולא בפרויקטים הקשורים לעולם היהודי. לתקציר ולמחקר לחצו כאן

03/07/2011
להמשך >>

ארגון "השומר החדש" יקיים הפנינג ספורטיבי כאות הוקרה למתנדבים
ההפנינג הספורטיבי יתקיים ביום חמישי, 7 ביולי בשעה 17:00 פארק הירקון, ת"א.
03/07/2011
להמשך >>

עובדי מס הכנסה בכפר סבא ייעצו בהתנדבות
במסגרת יום ההתנדבות (23.6.11) ניתנה הרצאה קצרה על הזכויות במס הכנסה הרלבנטיות לגמלאים. לאחר מכן ניתן ייעוץ פרטני לגמלאים על ידי מפקחים ועובדים ממחלקת תיאומי והחזרי מס. במקביל חולקו לגמלאים חוברות הדרכה והובאו טפסים שונים.
03/07/2011
להמשך >>

הצעת חוק: חיילים בשירות חובה ומתנדבי שירות לאומי יזכו במענק כספי שיממן לימודים לתואר ראשון
לפי דברי ח"כ אבישי ברוורמן (העבודה), יוזם הצעת החוק, קיימים סיכויים גבוהים שהממשלה תאמץ את היוזמה ותהפוך אותה לחקיקה ממשלתית.
26/06/2011
להמשך >>

רבנים חרדים כתבו מכתב נגד שירות לאומי
במכתב הנושא תאריך מלפני שנתיים ושעליו חתומים הגרמי"ל לפיקוביץ והגר"ח קנייבסקי, נאמר כי "כל אחד שנכנס למקומות הנ"ל הוא מחריב בזה את עצמו ואת צביון ביתו ועתיד חינוך ילדיו".
26/06/2011
להמשך >>

שבעה תיכוניסטים ממודיעין קיבלו את אות ההצטיינות המחוזי בתחום התנדבות בקהילה
שבעה תלמידי י"ב ממודיעין קיבלו את אות ההצטיינות המחוזי על מעורבות והתנדבות בקהילה, במחוז ירושלים. כמו כן, מועצת הנוער העירונית זכתה באות המופת "נוער למען נוער".
26/06/2011
להמשך >>

"תעודת בגרות חברתית" בהצטיינות יתרה הוענקה ל- 16 תלמידים ממחוז מרכז

מחוז מרכז מוביל את תכנית "תעודת בגרות חברתית" ב- 25 בתי ספר ב- 10 רשויות במחוז ומציע להעניק לכל תלמיד המסיים את כיתה י"ב תעודת בגרות חברתית בנוסף לתעודת הבגרות המסורתית.

19/06/2011
להמשך >>

עמותת תפוח- Appleseeds Academy ועובדי חברת בזק קיימו יום התנדבות משותף
יום ההתנדבות התקיים ביום שני, 13.6 בשני מוקדים מקבילים: עובדי בזק התנדבו במרכז הידע הקהילתי החדש בקמפוס ביאליק-רוגוזין בתל אביב ובמרכז הידע הקהילתי ברמלה.
19/06/2011
להמשך >>

ארגון גו אקו יציין חמש שנים להקמתו באירוע לציבור
גו-אקו הוא חלק מתנועה בינלאומית, ההולכת וגדלה, של מתנדבים בתחומי שימור הטבע, סיוע הומניטרי והצלת בעלי חיים בסכנת הכחדה ברחבי העולם. בחמש שנות קיומו, שלח 2,000 מתנדבים לכ-50 מדינות.
19/06/2011
להמשך >>

פרויקט חדש יעודד סטודנטים לגור ב"מתחמי צעירים" להתנדב למען החברה ובתמורה לקבל מלגה
פרויקט "עושים שכונה" הוא יוזמת הרשות לפיתוח ירושלים (הרל"י) והוא יופעל יחד עם עמותת "רוח חדשה", עיריית ירושלים וגורמים נוספים.
05/06/2011
להמשך >>

כיצד להיעזר במתנדבים לגיוס משאבים לארגון?

מאמר של בת' סטיינהורן על האופן בו ניתן לערוך רענון בתפקידיהם המסורתיים של המתנדבים ולהפוך אותם לגורמים מרכזיים במאמצי גיוס המשאבים של הארגון. מאמר של Beth Steinhorn, JFFixler Group, 9 במאי, 2011

למאמר המלא (באנגלית) לחצו כאן

05/06/2011
להמשך >>

המועצה הלאומית להתנדבות קוראת להשתלבות ארגוני מתנדבים בתרגיל חירום לאומי -"נקודת מפנה" 5
התרגיל מתוכנן להיערך בין המועדים 19-23/6/2011. המועצה תקיים דיון הכנה לקראת התרגיל.
05/06/2011
להמשך >>

נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התארח במפגש מתנדבי נגישות ישראל צפון (נ.י.צ.)

במהלך המפגש בערב מתנדבי נ.י.צ. המתקיים במתכונת חודשית תחת האכסניה המזמינה של בית קסלר בקריית חיים, סיפר הנציב, אחיה קמארה, על פעולותיה של הנציבות ועל הסטטוס של תקנות החוק בנושא.

להודעה של נגישות ישראל לחצו כאן

מערכת הזווית השלישית

05/06/2011
להמשך >>

העמותות זוכות אות הנשיא תשע"א למתנדבים מצטיינים: איחוד הצלה, אקי"ם, ידיד לחינוך, משפחה אחת ולקט ישראל
שמות הזוכים להלן:
29/05/2011
להמשך >>

קול קורא לצעירים להשתתף בתוכנית התנדבות בחו"ל שיזמו ארגונים גרמניים וישראליים
התוכנית "קום-מתנדב" הינה תוצר של שיתוף פעולה ייחודי בין ארגונים ישראליים וגרמניים, והוקמה במטרה לחזק את התשתיות הקיימות לחילופי הנוער והצעירים.
15/05/2011
להמשך >>

מלגת התנדבות בקהילה תנתן על ידי עיריית עפולה
עיריית עפולה מעניקה מלגות לסטודנטים תושבי העיר בתמורה להתנדבות בקהילה.
15/05/2011
להמשך >>

סקר של עמותת שלומית: עלייה של 20% בהתנדבות ערבים לשירות הלאומי

בשנת 2011 חל גידול של כ-20 אחוזים בהתנדבות לשירות לאומי בקרב הערבים (מוסלמים, נוצרים, בדאים ודרוזים). חיה שמואל, מנכ"לית עמותת "שלומית", ציינה שכיום 23% מכלל מתנדבי העמותה הם ערבים.

08/05/2011
להמשך >>

אוניברסיטת בן גוריון השיקה פרויקט חדש שמטרתו עידוד התנדבות בקהילה בעתות חירום

הפרויקט הושק ב- 3.5.11, לקראת תרגול מערך המתנדבים החדש במסגרת תרגיל העורף הלאומי שיתקיים בחודש יוני 2011. כ- 2,000 סטודנטים ועובדי אוניברסיטה הביעו נכונות להתנדב בשעת חירום.

08/05/2011
להמשך >>

לשכת עורכי הדין במחוז הדרום ערכה ערב הוקרה למתנדבי "שכר מצווה"

בערב שהתקיים ב-11 לאפריל סיפק עו"ד יורי גיא-רון, ראש הלשכה נתונים לגבי היקף פרוייקט  ההתנדבות של הלשכה. לדבריו, הפרוייקט מסייע לתדמית עורכי הדין, ומאפשר להשתמש במשפט ככלי לשינוי חברתי: "להתנדבות בתכנית "שכר מצווה" הצטרפו מעל 3,000 עורכי דין. עורכי הדין המתנדבים מנפצים אט אט את התדמית של ציבור עורכי הדין כאליטיסטים היושבים במגדל שן מבודד ולא מודעים לחוליים החברתיים ולקשיי היום-יום. תכנית שכר מצווה מוכיחה במעשים, כי תדמית עורכי הדין כמי שחרדים רק לכיסם אינה מוצדקת - אלא נהפוך הוא, ציבור עורכי הדין רואה את המשפט ככלי לשינוי חברתי.

 

01/05/2011
להמשך >>

יום המעשים הטובים יתקיים השנה ב- 4 לאפריל

השנה צפויים להשתתף בפעילויות התנדבותיות כ-100,000 איש

20/03/2011
להמשך >>

140 אלף מתנדבים השתתפו ב"יום מעשים טובים" ה- 5

התנדבו עובדים ב-90 רשויות מקומיות, כולל 30 רשויות ערביות. מצה"ל התנדבו כ-5,000 חיילים מ-100 יחידות. כ-700 חברות עסקיות השתתפו במבצע.

10/04/2011
להמשך >>

אמונה מוקירה של מתנדבותיה מהשירות הלאומי
לראשונה בתולדות אמונה נערך טקס הצדעה למתנדבות השירות הלאומי המשרתות במוסדות התנועה ולאימותיהן.
13/03/2011
להמשך >>

עובדי בית ההשקעות "פסגות" מדריכים ומלווים בהתנדבות את קבוצות הפעילות של "אחריי!"

העובדים מתנדבים מדי שבוע בקבוצות ההכנה לבגרות, ובקבוצות ההכנה לשירות בצה"ל.

06/03/2011
להמשך >>

נהלים חדשים יגנו על בני נוער מתנדבים
בימים אלה, ועדה שמונתה במשרד החינוך ובראשה ד”ר משה רובוביץ מסיימת לנסח עדכון לתו התקן שיגן על הנוער המתנדב. גם בנציבות הכבאות עומד להיכנס לתוקף נוהל חדש העוסק בהגנה על המתנדבים.
27/02/2011
להמשך >>

משטרת כפר סבא הקימה יחידת שיטור מיוחדת של מתנדבים על אופניים
בכפר סבא החלה בחודשים האחרונים לפעול יחידת שוטרים מתנדבים מיוחדת על אופניים המורכבת מקבוצת תושבים, יחידת האופניים הוקמה בחודש אוגוסט, 2010 ביוזמת מאיר נווה, ראש מטה קהילה משטרה ומתי חסיד, מתנדב ותיק ביחידת הסיור.
13/02/2011
להמשך >>

התנדבות באמצעות "רוח טובה"

רוח טוב והתנדבות

קינן רבינו מנכ"ל "רוח טובה" ומשה שמואל יו"ר עמותת "נותנים תקווה" התראיינו בתוכנית הטלוויזיה "מדריך למשפחה חורגת" בערוץ 2 על פעילות "רוח טובה". ידיעה של מהות החיים, 12 בינואר, 2011

לידיעה המלאה לחצו כאן

23/01/2011

ראש הממשלה נפגש עם מתנדבים מצטיינים בשירות האזרחי-לאומי
הצעירים מתנדבים למען הנזקקים בתחומים ומגזרים שונים בחברה הישראלית, המגזר החרדי, המגזר הערבי, עולים חדשים, נוער בסיכון, ילדים חולים ועוד.
09/01/2011
להמשך >>

הסוכנות היהודית תעניק תעודות הצטיינות למתנדבים המלווים עולים בפרויקט "בבית ביחד"
בבית ביחד

כ- 620 מתנדבים מלווים עולים חדשים במסגרת פרויקט 'בבית ביחד' של הסוכנות.
בערב שייערך ב-2 לינואר, במעמד יו"ר הסוכנות היהודית, נתן שרנסקי ושרת הקליטה, סופה לנדבר יוענקו תעודות הצטיינות לישראלים ותיקים שבלטו בסיוע לעולים חדשים

02/01/2011
להמשך >>

פורום ניהול פרויקטים בלשכת מנתחי מערכות מידע בישראל מקיים ערב בנושא "איך מטמיעים מערכת בקרב 2000 מתנדבים?"
הערב יתקיים ביום שלישי, 4 בינואר 2011. המרצה תהיה אירית חצרנוב, מנהלת אגף מחשוב ומערכות מידע של ארגון יד שרה, זוכת פרס הלשכה לפרויקט מצטיין 2010.
26/12/2010
להמשך >>

עמותת יסמין אלנגב לבריאות האישה והמשפחה ערכה יום הוקרה למתנדבי העמותה

הוקרה למתנדבי עמותת יסמין אלנגבהוקרה למתנדבי עמותת יסמין אלנגב
יום ההוקרה נערך ביום ד' ה-8.12.10. באירוע נכחו ח"כ ד'ר עפו אגבאריה, רופאים, רופאות, אחים ואחיות ערבים מהדרום. זהו אירוע ראשון שהעמותה מקיימת וזאת בכדי להודות לרופאים והאחיות על התנדבותם בעמותה.

12/12/2010
להמשך >>

עובדי ביטוח לאומי באשדוד התנדבו במפעל מוגן לאנשים פגועי נפש ביום הנכה הבינלאומי

העובדים הדליקו נר ראשון של חנוכה עם המשתקמים, ועבדו במשך שמונה שעות בעבודת אריזה אינטנסיבית ביחד איתם. ידיעה של Ashdod4u, 8 בדצמבר, 2010

לידיעה המלאה לחצו כאן

12/12/2010

הוענקו מלגות לבנות שירות לאומי מצטיינות על שם יפה פרץ ז"ל
יפה פרץ ז"ל היתה ה"אמא" של בנות השירות הלאומי בבית החולים רמב"ם. לזיכרה, הקימה משפחתה קרן מלגות אשר תעניק מידי שנה למצטיינות מבין בנות השירות הלאומי מלגות לימודים.
להמשך >>

כ-3 מיליון ש"ח הוענקו כמלגות לסטודנטים שהתנדבו ב"חינוך לפסגות" בשנה החולפת

חינוך לפסגות מציעה, במסגרת תוכניות מעורבות חברתית במוסדות האקדמיים, ובעזרת שיתופי פעולה עם קרנות שונות, מלגה בגובה חצי שכר לימוד שנתי ועד למלגה של 12,000 ש" לשנה.

07/11/2010
להמשך >>

עובדי סורוקה מתנדבים בנגב
המעורבות החברתית בקהילה של המרכז הרפואי סורוקה מתקיימת כחלק מהפרויקט הארצי של שירותי בריאות כללית, בסיוע לקהילה האתיופית, בליווי ניצולי שואה ובמניעת תאונות דרכים.
07/11/2010
להמשך >>

יום המתנדב הבינלאומי של האו"ם - 5.12.2010

היום נועד להראות תודה והוקרה של הקהילה הבינלאומית לתרומתם של המתנדבים באשר הם. המועצה להתנדבות החליטה לציין יום זה גם בישראל. ארגונים מתבקשים להציג תוכניות לציון היום, שעשויים להשלח לאו"ם.

31/10/2010
להמשך >>

ערב הוקרה למתנדבי זק"א בבאר שבע

הערב נערך ב- 10.10.10 בבאר שבע בהשתתפות ראש העיר, רב העיר הרב יהודה דרעי, ר' יהודה משי זהב יו"ר זק"א, חברי מועצת העיר ועשרות מתנדבים הפועלים למען תושבי באר שבע והסביבה.

17/10/2010
להמשך >>

כנס הוקרה ע"ש ישראל ערד ז"ל למתנדבים מצטיינים בעמותות למען הזקן
בכנס, הנערך זו השנה הרביעית, הוענק מגן הוקרה ל- 16 מתנדבים ול- 3 קבוצות מתנדבים על פעילותם. מגן ההוקרה מוענק מידי שנה למתנדבים ולקבוצות מתנדבים הפועלים בעמותות למען הזקן בכל הארץ.
10/10/2010
להמשך >>

ארגון "לאורו נלך" נותן כלים להתנדבות נכונה לתלמידי בתי הספר
למעלה מעשור פועל ארגון "לאורו נלך" בעשרות בתי ספר ברחבי הארץ ומפעיל אלפי בני נוער בפעילויות התנדבותיות במהלך השנה כחלק בלתי נפרד ממערכת השעות של התלמידים.
10/10/2010
להמשך >>

ישראל מדורגת במקום 36 במדד התרומה וההתנדבות העולמי ל-2010, אבל הצעירים מתנדבים יותר
הנתון מתבסס על מדגם שערך מכון גאלופ ב-153 מדינות. אבל אם מבודדים את הצעירים בישראל משאר האוכלוסייה, ניתן להבחין במאפייני התנהגות שונים. לפי סקר שערך הג'וינט, כמחצית מבני הנוער מתנדבים, ומספר המתנדבים מקרבם עולה בהתמדה.
10/10/2010
להמשך >>

באירוע השנתי של חברת פסגות הוצגו לעובדים אפשרויות התנדבות בעמותות

במהלך האירוע השנתי "פסגות לתשואה חברתית", בהשתתפות מעל 700 מעובדי פסגות, הוצגו אפשרויות התנדבות לעובדים בארבע עמותות בתחום החינוך. 

19/09/2010
להמשך >>

בזק מעסיקה ילדי עובדים בפעילות התנדבותית בחופש

השנה, יועסקו במסגרת הפרויקט כ-850 ילדי עובדים בגילאי 16-18. את שכר העבודה משלמת חברת בזק ואילו הפעילות נעשית בגופים שונים בקהילה, כגון בתי חולים, מתנ"סים, בתי אבות, אגפי רווחה של עיריות, מרכזי קליטה, בזק וכדומה, זו השנה השביעית שבזק מפעילה מסגרת זו.

 

מערכת הזווית השלישית

22/08/2010
להמשך >>

הקרן לידידות פותחת קמפיין לעידוד התנדבות לפרויקטים שבהם היא תומכת

באתר הקרן (אתר חדש ייעודי בעברית) ניתן להתרשם, להתרשם ולקבל פרטים על סוגי ההתנדבות המוצעים, וגם להתרשם (מסכומי) התרומות שאושרו לאחרונה. הקרן משתמשת בתוכנית הטלוויזיה כוכב נולד בכדי לקדם את קמפיין ההתנדבות. לקליפ שעשו ב-mako עבור הקרן לחצו כאן 

25/07/2010
להמשך >>

סקר: 90.2% מבני הנוער היו בוחרים להתנדב לשירות אזרחי לולא יכלו להתגייס
הסקר, שבחן את התייחסותם של צעירים לשאלת ההתנדבות לתפקיד שתורם למדינה, כאלטרנטיבה למי שצה"ל לא מגייסו, מצא כי 7.4% בלבד מבני הנוער בישראל, היו בוחרים שלא להתנדב במצב כזה, בו לא היו מגוייסים לצבא.
28/06/2010
להמשך >>

עלייה של 13% במספר בני הנוער המתנדבים בחמש השנים האחרונות
מסקר שנערך ביוזמת תוכנית עמ"ן  (עיר מתנדבת נוער) של ג'וינט ישראל ומשרד החינוך, באמצעות מכון דחף, עולה כי התחום המרכזי להתנדבות בקרב הנוער הוא לילדים חולים ולאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. 45% מהנוער המתנדב לא קיבל הכשרה כלשהי להתמודדות עם התחום בו הוא מתנדב או עם סוג האוכלוסייה.
28/06/2010
להמשך >>

מעל 1,000 מתנדבים נרשמו דרך מוקד הקיץ של ארגון "לאורו נלך"
המוקד שנקרא "החופש להתנדב" נפתח במטרה לקשר בין יחידים וקבוצות המעוניינים לתרום לקהילה לבין הארגונים ועמותות הזקוקים למתנדבים במהלך חופשת הקיץ.
28/06/2010
להמשך >>

ערב הוקרה למתנדבי פעמונים

באירוע התקיים במלון לאונרדו סיטי טאוור בתל אביב. לאירוע הוזמנו 2,000 מתנדבי הארגון ותיערך הופעה של להקת כוורת.

20/06/2010
להמשך >>

אלפי תלמידי תיכון בחיפה יתנדבו בשבועיים האחרונים ללימודים במסגרת תוכנית עמ"ן


מתוך שידור של אתר חיפה חיפה
הפעילות תיערך במסגרת מיזם חדש של תוכנית עמ"ן - עיר מתנדבת נוער, המשותפת לג'וינט ישראל, למשרד החינוך ולאגף החינוך בעיריית חיפה, בין התאריכים ה-18.6.10-6.6.10, במשך שעות הלימודים.

13/06/2010
להמשך >>

"לאורו נלך" השיק בכנסת מוקד להתנדבות נוער בקיץ ופרסם סקר חדש: שיעור נמוך מבני הנוער מתכוון להתנדב במהלך הקיץ

טקס חנוכת מוקד הקיץ הטלפוני להתנדבות של ארגון "לאורו נלך" נערך בשבוע שעבר בכנסת ביוזמת חה"כ אורי אורבך ובהשתתפות ח"כ שלי יחימוביץ' ח"כ אילן גילאון וטל ברודי יו"ר הרוח הישראלית.

 

13/06/2010
להמשך >>

שר החינוך השתתף בכנס רמת השרון להתנדבות ולמצויינות בחינוך
הכנס נערך על ידי עיריית רמת השרון שהציגה מודל ייחודי הפועל במוסדות החינוך בעיר לפיו משקיעה העירייה נתח עיקרי מתקציבה במסגרות התנדבות מגוונות לבני נוער. כיום מובילה רמת השרון כאשר 55% מבני הנוער מתנדבים באופן קבוע במסגרות שונות.
 
06/06/2010
להמשך >>

לוח האירועים
לצפייה והוספת אירועים

 
Created by OliveInteractive  
jordans retro 13, cheap nfl jerseys cheap jordans for sale, foamposites For Sale, cheap soccer jerseys, Cheap jordans for sale, Cheap Air Jordan 13 Low, cheap jordan 12, Canada Goose sale,