שם אימייל אחר מלכ''ר
חיפוש באתר
יצירת קשר דרושים תנאי שימוש מנהלים כלים לגיוס משאבים מידע למפרסמים לוח אירועים אודות


מנהלים

 ראש השנה
 הגירה
 כותרות
 חדשות
 עסקים קהילה
 התנדבות
 מקורות מימון
 שירותי עמותות
 גיוס משאבים
 קמפיינים
 פרסים/אותות
 פרסומים חדשים
 תמיכות/מכרזים
 דעות
 מינויים
 פדרציות
 אתרים/מדיה
 טכנולוגיה
 עסקים חברתיים
 סיכומי כנסים
 הודעות
 דרושים
 לוח אירועים
 הזווית האזרחית
 בלוג
 אתר התנדבות
 אתר כספים


הגירה


[מודעה] תוכנית הלימודים בהגירה ושילוב חברתי

בחסות תוכנית הלימודים בהגירה ושילוב חברתי, המרכז האקדמי רופין

פרקליטות המדינה: אין כל תכנית לכליאת מבקשי המקלט מסודן

בעקבות הודעת פרקליטות המדינה, לפיה, חרף הצהרות השר ישי, אין כל תכנית לכליאת מבקשי המקלט מסודן, משכו ארגוני זכויות האדם את עתירתם נגד הכליאה: "מתיחה אכזרית".

28/10/2012
להמשך >>

צוות החשיבה בנושא מבקשי מקלט ומדיניות הגירה פרסם המלצות ראשוניות

צוות החשיבה הוקם במרכז האקדמי רופין בתמיכת המועצה הציבורית של המכון להגירה ושילוב חברתי וארגון היא"ס וכולל חברים מהמועצה, אנשי המרכז האקדמי רופין, אוני' תל אביב, האוני' העברית בירושלים, ארגון היא"ס, הוועד היהודי האמריקאי AJC, נציגים מתחום החינוך והתקשורת ועוד.

16/09/2012
להמשך >>

ד"ר אביעד הכהן: פליטים ומהגרי עבודה בראי הערכים היהודיים

מלבד הפריזמה המשפטית, שדרכה ניתן לבחון את סוגיית מהגרי העבודה והפליטים (חוקי ההגירה מחד והאמנות הבינ"ל מאידך), ישנה גם הפריזמה של הערכים היהודיים המצווים עלינו לזכור בכל יום כי היינו עבדים במצרים. מאמר של ד"ר אביעד הכהן, ישראל היום

למאמר המלא לחצו כאן


מהגרי עבודה: הפורטוגלים מהגרים לאנגולה

פורטוגלים רבים מחפשים הזדמנויות חדשות באנגולה דוברת הפורטוגזית, שבעזרת הנפט, הכלכלה שלה נמצאת בתהליך שיקום מרשים לאחר 30 שנה של מלחמת אזרחים. אנגולה איננה היעד היחיד. מהגרים כלכליים חדשים מצטרפים ל-25 אלף הפורטוגלים החיים במוזמביק ולחצי מיליון פורטוגלים המתגוררים בברזיל. אחרים מחפשים את מזלם בצפון אירופה. אולם רבים רואים באנגולה יעד נוח יותר, משום ששם אין צורך להתגבר על מחסום השפה.

09/09/2012
להמשך >>

היבטים על הגירה כמנוע למצמיחה כלכלית

כתבה של אשר שכטר (דה מרקר, 10.8) מאירה את הפנים האחרות של ההגירה אשר אינה קשורה ישירות לכח אדם זול וחסר כישורים, אלא לכישרונות, כישורים ואמביציה אישית, לצד מדיניות משתנה של מדינות המערב להמגרים: ממנוע כלכלי וייזמות אישית לכח אדם בעולם מזדקן.

20/08/2012
להמשך >>

בית המשפט הורה לעיריית אילת לשלב ילדי מהגרים ופליטים במסגרות חינוכיות בעיר
שופטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע, רחל ברקאי, קיבלה את עתירותיהם של כמה מילדי המהגרים מדרום סודן ופסלה את מדיניותה של עיריית אילת אשר שלחה את הילדים למסגרת חינוכית נפרדת בקיבוץ אילות. העותרים יוצגו על ידי מוקד הסיוע לעובדים זרים, הקליניקה לזכויות פליטים באוניברסיטת תל אביב, א.ס.ף - ארגון סיוע לפליטים ומבקשי מקלט והקליניקה לזכויות מהגרים במרכז האקדמי למשפט ועסקים.
18/08/2012
להמשך >>

אושר צוות בין-משרדי אשר יגיש לממשלה המלצות לעידוד מעבר אוכלוסיות לנגב המזרחי

הקבינט החברתי-כלכלי אישר הקמת צוות בין-משרדי בדרג מנכ"לים אשר יגיש את המלצותיו בנושא לממשלה בדגש על היישובים דימונה, ירוחם, ערד ומצפה רמון.

18/08/2012
להמשך >>

תבחן מחדש התקנה שאינה מאפשרת למהגרים ופלסטינים לפנות לבתי משפט
התיקון הטכני, שלא מאפשר פתיחת תיק במזכירות בית המשפט ללא מספר דרכון, או תעודת זהות, נחתמה ע"י שר המשפטים נאמן, וצפויה להכנס לתוקף ב-1.9.12. בתגובה אמרה דר' דבורה בלום מנהלת המכון להגירה במרכז האקדמי רופין כי: "כשאין חוק הגירה  כוללני ואין מדיניות וכאשר אנשים הופכים לבלתי נראים במערכות הציבוריות הרי שתרגיל חקיקתי זה יחסל גם את המערכת הציבורית האחרונה האמונה על שמירת זכויותיהם.
07/08/2012
להמשך >>

לוח האירועים
לצפייה והוספת אירועים

 
Created by OliveInteractive  
jordans retro 13, cheap nfl jerseys cheap jordans for sale, foamposites For Sale, cheap soccer jerseys, Cheap jordans for sale, Cheap Air Jordan 13 Low, cheap jordan 12, Canada Goose sale,